Majtki menstruacyjne

Majtki menstruacyjne to innowacyjne rozwiązanie, odpowiadające potrzebom kobiet miesiączkujących. Zostały stworzone aby zastąpić wszystkie inne środki higieniczne takie jak tampony, podpaski czy kubeczki menstruacyjne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

NOWOŚĆ
M
L
XL
XXL

Bielizna menstruacyjna

Bokserki menstruacyjne

119,99 
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL

Bielizna menstruacyjna

Majtki menstruacyjne

119,99 
-21%
XXS
XS
S
L
XL
XXL
3XL

Bielizna menstruacyjna

Majtki menstruacyjne – 2 szt

189,99 
-33%
BESTSELLER
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL

Bielizna menstruacyjna

Majtki menstruacyjne | 3 szt

239,99 
-14%
NOWOŚĆ
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL

Bielizna menstruacyjna

Majtki Menstruacyjne Alpera

119,99 
-32%
NOWOŚĆ
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL

Bielizna menstruacyjna

Majtki Menstruacyjne Alpera | 2szt.

189,99 
-31%
NOWOŚĆ
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL

Bielizna menstruacyjna

Majtki Menstruacyjne Alpera | 3szt.

269,99 
XS
S
M
L

Bielizna menstruacyjna

Strój kąpielowy menstruacyjny

199,99 

Z myślą o wszystkich kobietach.

Zostały stworzone tak abyś bez względu na obfitość swoich miesiączek mogła czuć się całkowicie komfortowo. Najlepiej sprawdzą się podczas lekkiego oraz średniego krwawienia ale nie musisz z nich rezygnować nawet podczas intensywnej miesiączki. Dzięki dużej powierzchni chłonnej oraz perfekcyjnemu dopasowaniu, nie przesuwają się podczas chodzenia i zapewniają kompleksową ochronę. Są dużo cieńsze od zwykłych podpasek, co również wpływa na komfort podczas ich noszenia. Wykonane są z kilku warstw bardzo dobrze chłonnej bawełny, swoją chłonnością odpowiadają aż czterem tamponom. Można bezpiecznie nosić je nawet do 12 godzin.

Ekologiczne i świadome rozwiązanie.

W obecnych czasach troska o środowisko, to dla wielu priorytet. Na przeciw tej postawie wychodzą majtki menstruacyjne. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku i co najważniejsze, wielorazowe. Dzięki majtkom menstruacyjnym, możesz zapomnieć o ogromnych ilościach jednorazowych środków higienicznych, których używałaś do tej pory. Przy odpowiednim użytkowaniu oraz stosowaniu się do zaleceń producenta w kwestii prania, majtki mogą służyć Ci nawet przez pięć lat. Jest to ogromna oszczędność zasobów środowiska oraz Twojego budżetu. Inwestycja w majtki menstruacyjne zwraca się już po kilku miesiącach stosowania.

Zawsze przy Tobie.

Dzięki majtkom menstruacyjnym nie musisz rezygnować ze swoich pasji i zainteresowań. Świetnie sprawdzają się one podczas uprawiania wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Możesz zabrać je ze sobą na wakacje i bez żadnych przeszkód cieszyć się wypoczynkiem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości bawełny, noszenie ich nie powoduje żadnego dyskomfortu, nie uczulają oraz nie powodują podrażnień. W przeciwieństwie do popularnych produktów jednorazowych, nie zawierają chemicznych substancji zapachowych oraz wybielających.

Proste w użyciu.

Majtki po użyciu można w bardzo prosty sposób wyczyścić. Wystarczy namoczyć je przez kilka godzin w zimnej wodzie, a następnie uprać w pralce razem z innymi rzeczami, w temperaturze 30 stopni. Aby uniknąć wystąpienia ewentualnych podrażnień, nie należy używać silnych płynów do płukania, a jedynie naturalne i sprawdzone środki piorące.